Workshop

Ziekte-inzicht vanuit een ander perspectief

Anita Londeman

Hoe goed heb jij het ziekte-inzicht van je cliënt duidelijk? En begrijp je ook waarom de ene cliënt zo veel en de andere cliënt zo weinig inzicht heeft?
In de praktijk blijkt dat cliënten zich niet zomaar in één categorie laten plaatsen. Het bekende model van Crosson biedt een startpunt, maar schiet soms tekort bij complexe problematiek.

De Vlaamse ergotherapeute Bie op de Beeck ontwikkelde daarom een praktijkgericht model dat juist inspeelt op die complexiteit. Model Bie op de Beeck’ blijkt voor professionals een echte eyeopener: het maakt zichtbaar welke factoren ziekte-inzicht beïnvloeden én hoe je daar in de behandeling op kunt inspelen.

In deze workshopsessie ontdek je hoe dit model jou kan helpen om met een andere blik naar je cliënt te kijken.

Anita Londeman

Werkzaam in een eerstelijnspraktijk in Breda, specialisaties op gebied van neurologie, niet-aangeboren hersenletsel (NAH), dementie en cognitieve revalidatie. Daarnaast ben ik ook docent van de cursus Cognitieve Revalidatie van de Ergo-academie.

Ronde

Inspiratieronde 2: 13:30 - 14:30

Doelgroep

Volwassenen

Sector

Acut / chronisch / werk / keten

Type

Praktisch

Professional

Iedereen met de doelgroep mensen met NAH te maken heeft
LinkedIn

Zien we je bij het HersenletselCongres?